Nasze referencje

Avangarda

Producent kalendarzy

Najlepsze, jakie dotychczas mieliśmy okazję wypróbować. Do tej pory najlepszymi były kupowane w sklepie Poczty Polskiej, bo trzymały wymiar. Jak wspomniałam przez telefon - z innymi bywało różnie, niezależnie od źródła. A dla nas akurat bardzo ważny jest wymiar, bo kalendarze, które w nie pakujemy mieszczą się "na styk" i jeśli koperta K okazuje się o głupi centymetr krótsza to oznacza, ze trzeba towar w niej owijać papierem i sztukować taśmą :)

Fajne jest też to, że są jakby grubsze od innych, bardziej "puchate". Włożone w nie kalendarze wydają sie być lepiej zabezpieczone. Duży plus za bardzo mocny klej. Irytuje mnie wprawdzie jak przykleja się do palców :) , ale dla efektu końcowego to ogromna zaleta. Jak wcześniej - nie trzeba przesyłki dodatkowo owijać taśmą.

Podsumowanie: Wasze koperty są FENOMENALNE.

AP LAP

Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości produktu oraz obsługi klienta jaką reprezentuje firma solidpak. Koperty są świetnie wykonane, produkty łatwo się wkłada, a klej na kopercie mocno trzyma.

Zamówienia nawet bardzo duże są wysyłane do 24h. W kilku słowach, solidna firma podchodząca profesjonalnie do swojej pracy! Polecamy, Zespół AP LAP

+

Zaloguj się do swojego konta